A: Perpa Tic. Mrk. A Blok Kat:11 No:1354 Şişli / İSTANBUL     T: (0850) 225 55 58 - (0212) 320 02 30 - (0542) 775 94 97   M: bilgi@betaper.com

OGS SİSTEMLERİ, OTOMATİK OTOPARK GEÇİŞ SİSTEMLERİ

OGS Sistemleri; Otopark alanlarındaki giriş çıkışlarda yer alan bariyer veya her türlü otomatik kapılara RFID antenler entegre edilerek bu antenleri de panellerle haberleştirmek suretiyle PC sunucuya yüklenecek programın giriş ve çıkış bilgilerini toplaması ve geçişe yetkisi olan araçların içeriye alınması esasına dayanır.

Araçların ön camlarına yerleştirilecek olan RFID Elektronik etiketler sayesinde, OGS sisteminin aracı tanımasını ve hangi araç olduğunu programdan sorgulayarak yetkisi var ise geçiş yapmasını sağlamaktadır.

Elektronik taglar sürekli araç üzerinde yer alacağı için kaybolma veya unutulma gibi sorunlarda oradan kalkacaktır.

Başka deyişle OGS Sistemleri; Otopark veya site girişlerine ekibimiz tarafından ölçümleri yapılarak yerleştirilen OGS antenleri, araçların giriş yönlerine göre hareketlerini algılayıp ana OGS Kontrol Panelinden bilgisayara araç bilgilerini gönderir. OGS Yazılımı gelen aracın şifrelenmiş plaka bilgilerini alarak izin mekanizmasını çalıştırır. İzni olan araç için kapıya açma sinyali gönderilir veya izinsiz bir araç ise güvenlik görevlisine uyarı mesajı yansıtılır.

Otopark bariyeri, kollu bariyer, kumandalı bariyer, site otoparkı bariyeri, Araç bariyeri, uzaktan kumandalı bariyer, kırılan kollu bariyer, dört metre bariyer, OGS sistemi, Site OGS Sistemi, otomatik geçiş, HGS sistemi, Site HGS sistemi, Hızlı geçiş sistemi, Siteler için otopark sistemi, Plaka tanıma, Plaka tanımalı geçiş sistemi, Plaka Sistemleri